Sīkdatnes ienac-brinumzeme.lv mājaslapā

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek nosūtīti uz jūsu datoru, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu. Saglabājot pārlūkošanas informāciju, tās vienkāršo jūsu kā tiešsaistes lietotāja pieredzi. Sīkdatnes palīdz mums uzlabot mūsu mājaslapu un jūsu lietotāja pieredzi.

Sīkdatnes ienac-brinumzeme.lv mājaslapā tiek izmantotas dažādiem nolūkiem, piemēram, tās ļauj jums efektīvi pārvietoties starp lapām, saglabā jūsu vēlamos iestatījumus un kopumā uzlabo jūsu pieredzi mūsu mājaslapā.

Lietošanas noteikumi

Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai (ja vien neesat iestatījis savu pārlūkprogrammu nepieņemt sīkdatnes). Ja jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, varat aktivizēt savas pārlūkprogrammas iestatījumus, kas bloķē sīkdatnes, vai izmantot privātās pārlūkošanas iespēju. Ja nevēlaties saņemt mūsu sīkdatnes, mēs nevaram garantēt, ka visas mājaslapas funkcijas darbosies pilnvērtīgi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir neliels teksta fails, ko mājaslapa saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs to apmeklējat. Tās ļauj mājaslapai atcerēties jūsu izvēles (piemēram, valodu, burtu lielumu utt.), tāpēc jums tās nav atkārtoti jāiestata katru reizi, kad atgriežaties mājaslapā vai pārlūkojat
dažādas lapas.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

ienac-brinumzeme.lv izmanto Google Analytics, lai izsekotu datplūsmai. Šie dati ļauj mums izprast mūsu apmeklētāju uzvedību lapā un palīdz mums to uzlabot. Šī programmatūra izmanto vairākas sīkdatnes, lai palīdzētu mums saprast, vai lietotājs mājaslapu apmeklē atkārtoti.

Ja jūsu datorā ir šādas sīkdatnes, jūsu interneta pārlūkprogramma paziņos mums par to; ja jums tās vēl nav, tad tās tiks piedāvātas jūsu pārlūkprogrammai. Tādā veidā mēs varam noskaidrot gan mūsu individuālo lietotāju skaitu, gan to, cik bieži viņi apmeklē mūsu lapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas statistikas mērķiem, ar tām nav iespējams identificēt atsevišķus lietotājus.

Citas sīkdatnes

ienac-brinumzeme.lv izmanto trešo pušu izsekošanas un reklāmas sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Trešo pušu sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uzstāda cita mājaslapa, nevis tā, ko izmantojat pašlaik. Kā šos apkopotos datus trešās puses izmanto, ir atkarīgs no juridiskās personas privātuma paziņojuma, kas pieejams attiecīgās puses mājaslapā. ienac-brinumzeme.lv mudina jūs pārskatīt arī trešo pušu privātuma paziņojumus.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes, ja vēlaties. Jūs varat dzēst vai bloķēt sīkdatnes, bet tādā gadījumā dažas šīs lapas funkcijas var nedarboties pilnvērtīgi. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kas jau ir datorā, kā arī neļaut pārlūkprogrammai turpmāk pieņemt sīkdatnes. Atšķirīgas pārlūk-programmas piedāvā dažādus veidus, kā konfigurēt pārlūkprogrammas sīkdatņu iestatījumus.

Kā es varu atspējot sīkdatnes?

Ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, jūs tās varat bloķēt jūsu pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Tomēr tādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktus pakalpojumus un funkcijas šajā mājaslapā. Plašāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu populārākajās pārlūkprogrammās var atrast šeit:

Ja jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, apmeklējiet www.aboutcookies.org