Iepazīsti mūsu komandu

Bērnu dārzs "Brīnumzeme" ierīkots jaunās, omulīgās un gaišās telpās - Raudas ielā 30C. Mums ir savs iekšpagalms ar āra aktivitātēm, kur bērni var rotaļāties, darboties un mācīties svaigā gaisā.

Šeit katrs bērniņš jutīsies kā mājas, jo par viņu rūpēsies mīļas un gādīgas skolotājas un skolotāju palīgi.

Baiba Zunde
Baiba Zunde
"Ņem no dzīves visu, ko tā tev piedāvā un viss kas notiek, notiek uz labo pusi!
Nepadoties grūtību priekšā, iztaisnot muguru un doties pretī jaunām virsotnēm!"

- Baiba Zunde | Bērnudārza vadītāja

Izglītības iestādes vadītājas profesionālais izaugsmes ceļš kopš 2018.gada 18.augusta

Mana pedagoģiskā pieredze darbā ar bērniem sāku gūt studijas gados prakses laikā, kur jau pēc pirmās prakses (2008.gadā) ieguvu savu pirmo darba vietu izvēlētajā profesijā, Rīgas PII”’Abecītis”. Esmu ieguvusi LU Izglītības zinātņu maģistra grādu.

Man mīļi ir visi bērnu vecumi. Katrā vecumā bērni savā patiesumā un nesamākslotībā dāvā iedvesmu un enerģiju, nereti izaicinājumus, bet gala rezultātā – milzīgu gandarījumu par sasniegtajiem rezultātiem gan profesionāli, gan emocionāli, jo, strādājot un būt kopā ar bērniem, mācāmies mēs visi!

Mani talanti vairāk gan saistīti ar manu profesionālo darbību – sportošanu, psiholoģiju, pedagoģiju un radošums. Esmu jautra, sirsnīga un komunikabla. Ir augsta pienākuma un atbildības sajūta. Spēcīga intuīcija, ko uzskatu par vienu no saviem lielākajiem trumpjiem darbā. Spēju atrast kontaktu ar katru, paveikt to, kas izskatās nepaveicams, iešu uz priekšu, saukšu sev līdz un uzņemšos atbildību. Šobrīd paralēli savai profesionālajai darbībai, ik dienu no jauna iepazīstu pasauli kopā ar saviem bērniem, un jāatzīst, ka nav dienas bez pārsteidzošiem atklājumiem.

Ar mīlestību,
Baiba